בלוג

הזמן הטוב ביותר לבקר בישראל

ישראל היא מדינה של קיצוניות. היא ממוקמת על הים התיכון ונחשבת לארץ התנ"ך המקודשת ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים. אך ישראל היא הרבה מעבר לכך. הודות לחוף לאורך הים התיכון, ים המלח, הים האדום וים כינרת, יכולים תיירים למצוא כל דבר, החל מצלילה ברמה בינלאומית על חופי זהב, יערות ירוקים וטבע, מדבריות סלעיות ומקומות עתיקים בני מאות שנים.


קרא עוד

העיר הלבנה תל אביב

הידעתם שהעיר תל אביב נמנית עם אתרי המורשת העולמית של יונסקו? היא נקראת "העיר הלבנה" בשל צבע הבניינים, ובתל אביב בעצם ישנו האוסף הגדול בעולם של בניינים בסגנון באוהאוס – בסך הכל כ-4,000. במהלך 15 השנים האחרונות, הבניינים, שעוצבו ונבנו בידי עולים מגרמניה בתחילת המאה העשרים, שוקמו והושבו למצבם הראשוני המרשים. בנייני באוהאוס בדרך כלל התבססו על חומרים מודרניים בלי תמיכה מקירות פנימיים. ואולם, ניתן לראות בתל אביב בנייני באוהאוס רבים הבנויים על עמודים ובעלי פינות תלויות, שיוצרות צל ואוורור במהלך הקיץ הארוך, החם והלח.


קרא עוד

מסעדות בתל אביב

כאשר חושבים על העיר תל אביב, בדרך כלל חושבים על גלי הים בחופים זהובים תחת שמים כחולים נקיים מעננים. אבל האם ידעתם שתל אביב היא גם מרכז קולינרי מוביל ובעלת מגוון מסעדות צמרת ובעלות כוכבי מישלן? תוכלו למצוא בתל אביב כל דבר, החל ממאכלי ים וכלה בסטייק, מאיטלקי ועד צרפתי וממטבח יהודי מסורתי ועד ארוחות ביסטרו.


קרא עוד

שוקי תל אביב

​תרבות השוק בהחלט תפסה תאוצה בישראל, ובתל אביב בפרט. למרות שלא תמיד זול יותר לקנות שם מאשר בסופרמרקט, בהחלט הרבה יותר כיף לעשות קניות בשוק. בשוק המסורתי נמכר מגוון פירות וירקות, אגוזים ועשבי תיבול, לצד מגוון סוגים אחרים של תוצרת איכותית. ברחבי העיר תמצאו אוצר בתוך שווקי תל אביב השונים – מקצתם מקורים ואחרים תחת כיפת השמים.


קרא עוד

טיולי יום מתל אביב

העיר תל אביב ממוקמת במרכז הארץ לצד חוף הים התיכון ונגישה הן לטיולים לצפון והן לטיולים לדרום הארץ. כיוון שישראל כה קטנה, ניתן להגיע כמעט לכל פינה במדינה ביום אחד. בין אם נוסעים צפונה או דרומה, ניתן להגיע לכל מקום במכונית, וישראל מתגאה בשירות רכבות אמין ונוח ביותר בין תל אביב למרבית היעדים, וכן שירות אוטובוסים מעולה עם מגוון נתיבים ברחבי המדינה. ואולם, האפשרות הפשוטה ביותר היא לקחת סיור מאורגן עם מדריך מקומי מומחה – בישראל יש מגוון מדריכים מוסמכים דוברי שפות רבות, כולל אנגלית.


קרא עוד

צור קשר
תודה, ניצור איתך קשר בהקדם :)
OK

Warning: fopen(D:\vhosts\mirus.co.il\carlton.mirus.co.il\logs\db\27_10_2020.log): failed to open stream: Permission denied in D:\vhosts\mirus.co.il\carlton.mirus.co.il\helpers\basic\Logs.class.php on line 179

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in D:\vhosts\mirus.co.il\carlton.mirus.co.il\helpers\basic\Logs.class.php on line 148

Warning: unlink(D:\vhosts\mirus.co.il\carlton.mirus.co.il\logs\db\27_10_2020.log): No such file or directory in D:\vhosts\mirus.co.il\carlton.mirus.co.il\helpers\basic\Logs.class.php on line 149